Koduleht

Kodulehe arendamine

Uus koduleht teie ettevõttele, küsi hinda!

Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad luua tõhusat ja atraktiivset veebilehti.

Uus disain

Kodulehe arendamises kasutame nii valmis disaini lahendusi, kui ka unikaalse kujunduse. Valmis lahendused on keskmise hinnaga, ning kodulehe arendamine võtab vähem aega võrreldes unikaalse disainiga. Teie käsutuses on meie disainer, kes saab teile pakkuda: unikaalse disaini loomine, logo kujundamine, visiitkaart, reklaam. Meie töö näidised »

Valmis disain    Individuaalne disain

Magav ja aktraktiivne kasutajaliides

Just kasutajaliides vastutab selle eest, et kasutajal tekkib esimene huvi teie kodulehe vastu, ning ta ei lähe kohe minema teisele kodulehele. Olemas reeglid, mis on vaja ära täita, siis võite olla kindel, et kasutaja esimesel külastamisel jääb teie kodulehel. Tekstid, pildid, positsioneerimine, värvid - kõid need punktid arvestavad meie arendajad kodulehe arendamises.

Magav ja aktraktiivne kasutajaliides (Paketis)

Mitmekeelsus

Mitmekeelsus - see on üks tähtsamatest asjadest kodulehe arendamises. Kui teie potentsiaalsed kliendid räägivad Eesti, Vene, Inglise keeles, siis loomulikult teie koduleht peab toetama mitmekeelsust. Kuldne reegel - kõid tektid peavad olema võrdsed erinevates keeltes. Me aitame teid tekstide koostamises ja tõlkimises.

Eesti, Vene, Inglise (Paketis)    Teised keeled

Galerii

Kas teil on palju erinevaid pilte toodetest/tööst? Teile on vaja palju ruumi piltide jaoks? Siis kindlasti aitab teid moodul galerii , mis annab teie võimaluse piiramatult koguses välja panna pilte. Kodulehe kasutajatel ilmub võimalus teie töö või toote hinnata vaid ühe klickiga pildi peale.
Näidis 1 » Näidis 2 » Näidis 3 »

Vajalik    Ei ole vaja

Broneerimissüsteemid, SMS teenus, Email Teenus

Kas teie äri seotud majutusega? Andke teie kodulehe kasutajatele võimaluse otseselt broneerida. Broneerimissüsteem sisaldab: broneerimisvorm, Email teenus, administraatori paneel, broneerungi kinnitamine, broneeringu tühistamine, broneeringu muutmine. Iga tehindu kinnitamisega süsteem sadab e-kirja kliendile email teenuse abiga. Näidis »

E-mail teenus (Paketis)    SMS teenus    Broneerimissüsteem


Kontakt vorm, Registreerimise vorm

Kõik meie projektides olemas kontakt vorm. Väga tähtis see, et kasutaja saaks võtta teiega ühendust otseselt teie kodulehelt kontakt vormi abiga. Kui kasutaja täitab vormi ära ja saadan, siis teile tuleb e-kiri koos sõnumiga, teisel pool kasutaja saab saadetud sõnumi koopiat märgitud e-postile. Näidis »

(Paketis)    Registreerimise vorm

SEO - otsingumootori optimiseerimine, Otsepostitusreklaam

Algtaseme SEO on tehtud kõikides meie projektides. Otsingumootori optimiseerimine aitab kasutajatele kergemalt leida Google-s teie kodulehe märksõnade kasutades. Teil on võimalus kasutada võimsamat edendamise viisi - kontekstuaalne reklaam, lisaks kasutades otsepostitusreklaami.

Algtaseme SEO (Paketis)    Edendamine / Konteks reklaam     Otsepostitusreklaam

Projekti edendamine

Facebook ja sotsiaalvõrgustikud on väga võimas vahend teie tootede või teenuste edendamises. Me aitame teid selle valdkonna arendamises vatavalt teie nõuetele. Kui olete aktiivne sotsiaalvõrgustiku kasutaja, siis teil on võimalus tellida koolituse, kus te saate teada palju huvitavaid asju sotsiaalvõrgustiku edendamisest.

Leht Facebook-is (Paketis)    Edendamine     Koolitus

24/7 külastatavuse statistika ja analüütika teenus

Teie kasutusse olemas külastatavuse statistika ja analüütika teenus, min on kättesaadav 24/7. Teil peab olema Google konto ja te saate jälgida: reklaam kompaania efektiivsus, külastatavuse statistika, kust tulevad teie kodulehe külastajad.

24/7 külastatavuse statistika ja analüütika teenus (Paketis)

Veebimajutus, Tehniline tugi, Administreerimine, Domeen

Veebimajutus SSD DO serveritel. Serverite järelevalve teostatakse automaatselt 24/7. Tehnilise toe ja administreerimise paketi hind vaid 12 eur/kuu ja sisaldab: veebimajutus (koht veebis), CMS tehniline tugi, kodulehe administreerimine meie poolt. Ärge raisake aega, saatke kogu info ja pildid meile, info läheb kontrollimisele, mis vähendab vigu esinemist, info välja panemine meie poolt.

Veebimajutus (Paketis)    Tehniline tugi (Paketis)    Administreerimine (Paketis)    Domeen

*Veenduge, et kõik vajalikud elemendid on määratud, siis hind arvutatakse täpsemalt!

Hinna arvutamine